Proszki i płyny do prania

Postaw na przemyślany wybór chemii

Tak samo, jak starannie wybieramy kosmetyki do pielęgnacji ciała, tak powinniśmy zwracać uwagę na to, w czym pierzemy nasze rzeczy. Ubrania i bielizna mają bliską styczność ze skórą, więc to, jakie preparaty stosujemy do ich czyszczenia ma bardzo duże znaczenie. Zbyt silne detergenty mogą powodować podrażnien...

Postaw na przemyślany wybór chemii

Tak samo, jak starannie wybieramy kosmetyki do pielęgnacji ciała, tak powinniśmy zwracać uwagę na to, w czym pierzemy nasze rzeczy. Ubrania i bielizna mają bliską styczność ze skórą, więc to, jakie preparaty stosujemy do ich czyszczenia ma bardzo duże znaczenie. Zbyt silne detergenty mogą powodować podrażnienia skóry oraz niszczyć strukturę tkaniny, a nieprzyjemny zapach płynu do płukania może zniechęcić do noszenia ulubionego swetra. Najbardziej kluczową kwestią jest jednak to, że nieskuteczność w działaniu proszku piorącego sprawi, iż rzecz nie będzie nieskazitelnie czysta. Dlatego warto wybierać dobrej jakości detergenty – takie, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu z oryginalną włoską chemią.

Płyny i proszki do prania

W ofercie chemii znajdziesz szeroki wybór wydajnych proszków piorących sprawdzonych włoskich marek. Dostępne są w wersji do białych i do kolorowych ubrań. Skutecznie usuwają plamy oraz mają bardzo świeży zapach, jakiego nie znajdziesz w innych produktach dostępnych na polskim rynku. Poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi plamami, na przykład po kawie czy po winie. Co więcej, dbają o czystość bieli oraz intensywność kolorów pranej odzieży. Możesz zdecydować się również na płyn w formie koncentratu, jeśli chcesz skierować się ku bardziej nowoczesnym preparatom niż proszek. Szczególnie polecamy te, które przeznaczone są do czarnych ubrań - nigdy więcej wyblakłej czerni!

Bogactwo zapachów włoskich płynów do płukania

Z pewnością dla wielu z nas najprzyjemniejszym etapem z całego procesu związanego z praniem ubrań jest wyjmowanie ich z maszyny, kiedy już są czyste. Roztacza się wtedy zapach świeżości i kompozycji zapachowej zastosowanych preparatów. Możesz jeszcze bardziej umilić sobie tę chwilę wybierając płyny do płukania z naszej oferty włoskiej chemii o niezwykłych zapachach, takich jak orientalny olejek arganowy, uspokajająca lawenda czy orzeźwiające cytrusy z miodem. Warto uzupełnić użycie proszku preparatem zmiękczającym tkaninę i nadającym jej dodatkowego zapachu, by uprane ubrania były przyjemne w dotyku i świeże przez wiele dni.

Więcej
25 produkty
Pokazywanie 1 - 25 of 25 przedmiotów
Pokazywanie 1 - 25 of 25 przedmiotów